דף הבית >> אז, מה זו בעצם "הצלחה"?
 
(נכתב לפני הבחירות לרשויות המקומיות) 
כשאני מרגיש ליטוף רך ונעים, חיבוק מרגש שמזרים לי ניצוצות חשמליים בכל הגוף ומבט מזוגג המוצף לחלוחית של אהבה, אני מבין ש.....אנחנו לפני בחירות. עכשיו, לרשויות המקומיות וכל המתמודדים יוצאים לרחובות העיר ללחוץ ידיים מיוזעות, פרצופיהם ניבטים מכל שלט ומרפסת ובאמתחתם שורה של הבטחות מרהיבות, פרי מוחם הקודח של יועציהם בנקודת הזמן שבה נאמרים הדברים. בעיקר הם אוהבים ליצור תמונה שתחת שלטונם ימצא כל זוג צעיר דירה בחצי מחיר.
לחלקם אין מושג אם אפשר לקיים עשרה אחוז מזה.
חלקם הקטן אכן יעשה מהפכות ושינויים.
ההיסטוריה הקשה של השנים האחרונות הבהבה לנו בטור ארוך של ראשי ערים שהחליפו את מדי השרד לבגדים בצבע גזר. השאלה מה נראה בהמשך.
ובשכונת מגוריי, מידי ארבע שנים, לקראת הבחירות המקומיות ניבטים תמיד פניו של אחד המתמודדים בסביבה. במשך שנים. אני מכיר אותו כאיש עם נפש טובה, יכולת ניהולית לא רעה עוד כששירת בקבע בצה"ל ורצון אינסופי לתרום משלו. אלא, שאף פעם לא מצליח לעבור את אחוז ההצבעה הנדרש כדי להיכנס אפילו לא מועצת העיר. ולמרות זאת, האיש לא נשבר.
לפני מספר ימים, כשתמונתו נתלתה על השלטים, כרגיל, קפצה לי לראש אמרה שמצאה חן בעיני מאד בזמן האחרון מבית היוצר של האדמו"ר ווינסטון צ'רציל  תנצב"ה "הצלחה היא לעבור מכישלון לכישלון באותה התלהבות".
בהחלט זווית יותר חיובית ויותר מעצימה לצפיה על החיים, בכל התחומים.
 
 
 
 
 


אמנון סער,
יועץ נדלן בכיר
077/9160177

 
 
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call