דף הבית >> איך שורדים ברוטשילד?
 
סיפור.
ברחוב רוטשילד בראשון לציון יש חנות לממכר מתנות, חפצי נוי וכל מיני קישקושים נוצצים. באחד הביקורים שלי בחנות, תוך כדי סמול טוקינג עם בעליה, נכנסו לחנות שתי נשים. אי אפשר היה שלא  לזהות על פי מראן שהן יוצאות חבר העמים ואחרי זמן קצר הסתבר שהן ידעו לדבר רק ברוסית. בעל החנות עזב אותי לרגע על מנת לשרת אותן ופנה אליהן בשפת אימן, כמי שבקיא בה. עמדתי והבטתי בשיחה אחוז תדהמה, כי האיש היה...... מבני אחינו התימניים עם כל המאפיינים המוכרים: דק גזרה, שחרחר, בעל שמחת חיים קופצנית, סוג של יזהר כהן מהסבנטינ'ס. המראה היה סוריאליסטי לגמרי.
" שמע" הוא אמר לי אחרי שהן קנו והלכו לדרכן "אין ברירה, צריכים להתפרנס. ראיתי שיש הרבה עולים חדשים מרוסיה שמטיילים בסביבה והגעתי למסקנה שכדי למכור יותר, אני צריך לתקשר איתם....אז...למדתי רוסית"
ואני הבנתי שהוא בעצם מצא פתרון להשרדותו וחשבתי על  האופן שבעלי החיים פיתחו טכניקות השרדות. נזכרתי בתמונת הפרפר שראיתי פעם, המופיעה מטה.
אם אני ציפור כי אז הייתי חושבת פעמיים אם נכון לי להתקרב אל הפרפר הזה כדי להנות מטעמו. כי שהכנפיים שלו פרושות לרווחה, ננעצות  בי עיניים מפחידות של מפלצת  במבט מאיים.
אחד בשם צ'ארלס דרווין הגדיר את התופעה הזו לפני הרבה שנים כ"הברירה הטבעית" והתכוון לזה שבעלי חיים פיתחו הגנה בצורה יצירתית כדי לשרוד.  
 וכמו תמיד אני לוקח את התובנה הזו לתחום שלי, בעיסוקי כיועץ נדלן. מערכות הטכנולוגיה המייצרות קשרים חברתיים, מציעה אינסוף כלים לחשיפה ולתקשורת  ואני משתדל להדביק את הקצב.
חוץ מזה.......אולי כדאי ללמוד רוסית?  
אמנון סער
גישה לעניין
כותב הספר "נדלן מכאן ל....שם"
שיווק נכסים
077-9160177 
 
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call