לפני זמן מה נפגשתי עם בני זוג צעיר אשר ביקשו למכור את הנכס שלהם.
האשה הצעירה החזיקה בידיה זאטוט חמוד בן כחצי שנה שהיה שקוע בשינה מתוקה כשבפיו מוצץ. בני הזוג הביעו את חששם מתהליך מכירת הנכס ורכישת נכס חדש, מאחר וזו הייתה הפעם הראשונה שהיו בסיטואציה הזו. את הדירה הנוכחית- הלוואי על כולנו- קיבלו במתנה מן ההורים.
"שמע" אמר לי הגבר הצעיר בכנות "אם תהיה כלשהי תקלה בדרך, מבחינתנו, זה סוף העולם".
האשה הצעירה ביקשה להוסיף משהו ותוך כדי תנועתה נשמט המוצץ מפי העולל והתגלגל על הרצפה.
היללה של התינוק מיד לאחר מכן התעלתה לדציבלים ברמת מוזיקת טראנס, ואני חשבתי שמבחינתו, סוף העולם נקבע כשהמוצץ נפל מפיו.
אחר כך הרהרתי על המיסטיקה המפוארת שסובבת את התחזיות לתאריך מדויק שבו העולם יבוא אל קיצו אשר מקיפה אותנו זה שנים על ידי חוזים, נביאים ושאר מריעין בישין.
ומכיוון שהתגלגלתי לעולם המיסטיקה ביקשתי מידידה טובה לתת 10 טיפים מתחום הפנג –שווי. תורה סינית עתיקה (מישהו מכיר תורה סינית לא עתיקה?) זו עוסקת באירגון פנים הבית באופן שישפיע אנרגטית על התנהלות חיובית במעגלי הזוגיות, השפע הכלכלי ובכלל.
# תיקון חפצים: החזקת רהיטים, מכשירים וחפצים שבורים או לא תקינים מייצרת אנרגיה שתוקעת תהליכים בכל המעגלים. לפיכך, יש לתקן או להשליך לפח.
# סדר ונקיון: בית שבו החפצים מאורגנים ומסודרים ונשמרים בו נקיון והגיינה יוצר אנרגיה חיובית על החיים בו. לעומת זאת, הזנחה, לכלוך ואנדרלמוסיה בתוך ומחוץ לבית יוצרים אנרגיה שלילית.
# מראה בחדר: רצוי לא להעמיד/לתלות/ למקם מראה בחדר שינה. על פי התורה מראות מעצימות אנרגיות שאינן ידועות.
# ישיבה לצורך עבודה: יש למקם שולחן עבודה (כתיבה וכיוצא באלה) באופן שהפנים יהיו לכיוון פתח החדר/ דלת הכניסה. ישיבה הפוכה יוצרת חוסר נינוחות וחוסר ריכוז.
# חדר שינה זוגי: יש לארגן את החדר כך שייצור תחושה רגועה בכל הקשור לתאורה ולצבעים (פסטלים). חשוב שיהיו למיטה מעברים משני הצדדים וכן ארוניות ומנורות מכל צד.
# שינה ליד קיר אמבטיה: חשוב להימנע מהעמדת מיטה, בעיקר מיטת ילדים ליד קיר אמבטיה/ שירותים. בעיקר לא את הראש. אם אין ברירה, יש לשים חיץ.
# תמונות: תמונות יוצרות אנרגיה המשפיעה על האווירה והתת מודע. מי שמעוניין/ת בזוגיות עליה/ו להימנע מתליית תמונות של נשים/גברים בודדות/ים בבית. כנ"ל גם למי שרוצה לשפר את חיי הזוגיות שלו.
# צמחים: לא מומלץ להחזיק בבית ומחוצה לו פרחים/ צמחים מיובשים. פרחים מסמלים חיים והתחדשות. פרחים מיובשים מעבירים אנרגיה שלילית.
# פרחים: באותו עניין: רצוי להניח כד של פרחים רעננים בכניסה לדירה/ בסלון/פינת האוכל. הדבר מייצר אנרגיה טובה וחיובית.
# דלת שירותים: מומלץ לסגור דלתות של חדרי שירותים ואמבטיה על מנת לשמור על אסטטיקה ובריחת אנרגיות.
שלכם
אמנון סער

טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call