דף הבית >> יש סוסים שמדברים אנגלית?
 
(נכתב ביולי 2018)
רק אחת לכמה שנים מתרחש בעולם משהו בסדר גודל כזה כמו שקרה  בשבוע האחרון ונצפה בסקרנות ובהתרגשות על ידי מיליונים ברחבי העולם. לא בכל יום אנחנו עדים לתזוזה של כוכב ענק שמשנה את המציאות.
 כן, כריסטיאנו רונאלדו עבר מ"ריאל מאדריד" הספרדית ל"יובנטוס" מאיטליה.
 ועוד לפני שכף רגלו נגעה בדשא כבר מצלצלת קופת ההכנסות האיטלקית בהכנסות שעתידות לכסות את ההוצאה המטורפת על הזכות להעסיק מכונה אנושית שמבקיעה שערים ככוכבים על פני השמיים.
ולא שצריך לדאוג לפורטוגלי בעל נעל הזהב. הוא מצוייד, מחומש, מדופן ומרופד בכמות שטרות שאפשר לרצף בהן שטחים נכבדים בחצי המגף האיטלקי, אלא שבמקרה הזה הכסף לא היה שיקול. זו אינה הפעם הראשונה שהוא עובר לקבוצה אחרת במדינה אחרת וכמו שזה נראה, האיש מגיע בשלב מסויים לרוויה ויוצא לשתות אוויר אחר, כמו סוס פרא שבלתי אפשרי לכלוא אותו במקום אחד. ומנסיונו הוא בטח יודע שבדרך כלל כשיוצאים לדרך בכלל ואם היא חדשה –בפרט- קורים כל מיני דברים מעניינים.  
ולמה נזכרתי בו? כי לפני מספר ימים נתקלתי בסוס אחר. קוראים לו דוקטור סוס ואם קורין אלאל לימדה אותנו ש"יש סוסים שמדברים עברית", אז  ה(דר')סוס הזה כותב באנגלית וכך היה מציג את שמו בספרים שכתב בין השנים 1991-1904.
היחוד של הדוקטור האמריקאי הזה שהוא כתב סיפורי ילדים משעשעים שנראים, לכאורה, תמימים מאד, אבל חבוי בהם מסר למבוגרים. ולמרות שהוא כתב את הגיגיו עמוק במילניום הקודם, מדהים שהם מתאימים להיום ואפשר להנות מהם בכל עת.
אחד הסיפורים "אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים". אני שמח לשתף בו וכל אחת ואחד יכולים לקחת משהו לעצמו ולצאת ולעשות בעבודה, במשפחה, בזוגיות.... וכמובן בכל הקשור לעבודת יועץ הנדלן. 
תחום הנדל"ן מצריך חשיבה יצירתית ורעיונות חדשים. אך לא די בכך. יש שלב נוסף של עשייה. כל עוד הרעיונות נשארים בראש, הכיס נשאר ריק. כל עשיה יוצרת הזדמנויות חדשות כי" אם יוצאים...."


 
לחיצה על התמונה ונצא לדרך.
 
 

 

 
 
 
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call