הכל התחיל עם אילנה, רווקה בת 25, גננת במקצועה שהחליטה לעשות שינוי בחייה כדי לשפר את מצבה הכלכלי והגיעה למשרד כמועמדת להיות יועצת נדל“ן. 
כמנהל ותומך ביועצי/ות נדל“ן בתחילת דרכם, ליוויתי אותה בשבועות הראשונים. היא היתה בעלת ראש פתוח ורצון להצליח, אך, היו לה מחסומים שבלמו אותה לממש את עצמה. דמעות האכזבה שלה ניערו אותי מהחשיבה המקובעת, גרמו לי לשאול שאלות בכל הקשור למישור המנטלי במסגרת עבודת הנדל“ן והניעו אותי ללכת להכשרה בת שנתיים במסגרת "אוניברסיטת בר –אילן" באימון אישי.
בתום ההכשרה שילבתי את כל הידע המקצועי שלי עם הכלים החדשים, בניתי שיטת לימוד חדשה ולאחר התנסויות רבות, יצקתי הכל לתוך ספר שכתבתי: 
”נדל“ן מכאן ל....שם“.
תהליך כתיבת הספר נמשך שלוש שנים.
סיפורה המלא של אילנה וכן של יועצי נדלן נוספים וחוויותיהם בעבודה היומיומית מתוארים בספר.
הספר אינו נמכר בחנויות ספרים אלא רק באתר. 
שלכם, 
אמנון סער

איך נוצר הספר "נדל"ן מכאן ל...שם"?

נושאים מקצועיים:
- מבט על תחום הנדל"ן בישראל
- מעמדו וחשיבותו של יועץ הנדל"ן
- בניית תכנית פעולה, מטרות ויעדים
- הניירת הכרוכה בעבודה יומיומית
- הגדרות מקצועיות בתחום
- בחירה ואירגון איזור התמחות
- ניתוח פוטנציאל רווחי באיזור ההתמחות
- ניהול זמן יעיל
- שיווק עצמי ושיווק נכסים
- ניהול לקוחות מוכרים/רוכשים
- תסריטי שיחה עם לקוחות
- ניהול משא ומתן מוצלח
- טיפים מקצועיים ככלי עזר
- דוגמאות וסיפורים אמיתיים מהשטח
נושאי אימון אישי:

- הגדרת ערכים למקצוענות

- מודעות עצמית בפעילות היומיומית

- זיהוי משביתי שמחות

- השתחררות מחשיבה מקובעת

- סוגי הקשבה ללקוח

- שאילת שאלות בעבודת הנדל"ן
כללי:

- דוגמת מבחן רשם המתווכים +תשובות

- דוגמת תיק מושלם "איזור ההתמחות"

- דוגמאות לניירת עבודה בתחום הנדל"ן 
מתעניינים מתלבטים
למה הספר מתאים למתעניינים ומתלבטים השוקלים להצטרף לתחום הנדלן?
תחום הנדלן לתיווך דירות יד שניה מנגיש בפני הבאים בשעריו פוטנציאל גדול לשיפור כלכלי מקצה לקצה. נתוני הכניסה לתחום מאפשרים כמעט לכל איש ואישה להתנסות בו אכן מידי שנה עוברים מועמדים רבים את מבחני המתווכים. רבים מבין העוברים גם מתחילים לעבוד ולאחר זמן מה אחוז גדול נוטש. כל התהליך כרוך בהוצאת כסף על קורסים, אגרות והוצאות שוטפות שלא לדבר על שעות וימים שמתבזבזים לריק. הספר נדל"ן מכאן לשם פותח בפניך את התחום ומאפשר לך להכירו מכל עבריו. בתום קריאתו ההחלטה תהיה ברורה לך. אם החלטת שכן, יש בידך ספר שילמד אותך איך עושים נדל"ן נכון. אולי אתה הכריש הבא?
יועצי נדלן פעילים
למה הספר מתאים ליועצי נדלן פעילים?

בשנים האחרונות הולכת ומתקבעת תורת האימון האישי- העסקי (קאוצינג) שמובילה את איש העסקים בתהליך מובנה להעצים את יכולותיו בדרכו לממש הצלחה כלכלית. הספר "נדלן מכאן ל...שם" נכתב מניסיון  רב לאחר התבוננות ולמידת פעילות יועצי נדלן. יחודו מדינת ישראל בכך שהוא משלב ידע מקצועי מפורט יחד עם טכניקות אימוניות מרתקות. ראוי לעשות פסק זמן מהשיגרה ולהינות מספר שהוא שהוא מדריך, מורה ומאמן עיסקי ועל ידי כך לעבוד ביעילות ולחסוך הוצאות מיותרות. 
יועצי נדלן מתחילים 
למה הספר מתאים ליועצי נדלן מתחילים?

כל ההתחלות קשות. בתחום הנדלן עומדים בפני המתחילים אתגרים רבים. הספר "נדלן מכאן ל...שם" יסייע לכם בהתחלה להבינם ולדעת להתמודד מולם ממקום של עוצמה אישית. התוצאה תהיה חיסכון בהוצאות מיותרות רבות, בזבוזי זמן הנובעים משגיאות וכן מפחי נפש. הספר יתן לכם יד ויוביל אתכם מהר יותר לעיסקאות הראשונות.
פורשים ופסיונרים
למה הספר מתאים לפורשים ופסיונרים?

העולם שלנו הולך ומשתנה. איכות החיים עולה ואיתה תוחלת החיים. אמנם רק אתמול פרשנו אבל, האדרנלין עדיין זורם בדם, יש עוד חלומות להגשים ואין שם מצב לשבת בבית בחיבוק ידיים. תחום הנדלן לתיווך דירות יד שניה מתאים מאחר שאנו בעלי ניסיון עצום שמבינים את החיים ויודעים לנהל את עצמנו. המקצוע מאפשר לנו עצמאות, כך שנוכל לסדר את שעות היום כפי שנוח לנו.  הוא מנגיש בפנינו פוטנציאל גדול לשדרוג כלכלי מקצה לקצה. אבל, האם אנחנו מתאימים אליו? אנחנו מקבלים מפה ומשם הצעות להיכנס וההתלבטויות גדולות. אז לפני שקופצים לבריכה ומבזבזים משאבים ואנרגיות אולי רצוי לחקור מה הולך שם?
הספר נדל"ן מכאן לשם פותח בפניכם, פורשים ופנסיונרים את התחום ומאפשר לכם להכירו מכל עבריו. בתום קריאתו ההחלטה תהיה ברורה לכם. אם החלטתם שכן, יש בידכם ספר שילמד אותכם איך עושים נדל"ן נכון. 

 
מנהלי משרדי נדלן
למה הספר מתאים למנהלי רשתות/ זכיינים מנהלי משרדי נדלן?

נתוני ההתעניינות וגיוס הסוכנים לעבודה בתחום הנדל"ן גבוהים, כך גם המועמדים שמתחילים לעסוק בתחום. עם זאת, מצד שני, רבים וטובים נוטשים לאחר פרק זה או אחר. המשמעות היא השקעת כספים מיותרת ובזבוז זמן ניכר בהכשרת המועמדים, כולל פגיעה (לא מכוונת) בשמה הטוב של הפירמה על ידי ייצוג לא מקצועי. אחת הסיבות הגדולות לכך טמונה בעובדה שהסוכנים החדשים אינם זוכים לתמיכה מנטלית.
בשנים האחרונות הולכת ומתקבעת תורת האימון האישי- העסקי (קאוצינג) המובילה גופים גדולים וקטנים בתהליך מובנה להעצים את יכולותיהם של הסוכנים על מנת לשפר את רמת המכירות. הספר נדלן מכאן ל...שם נכתב מניסיון  רב לאחר התבוננות ולמידת פעילות יועצי נדלן. יחודו מדינת ישראל בכך שהוא משלב ידע מקצועי מפורט יחד עם טכניקות אימוניות מרתקות. 

 
מוסדות/ ועדי עובדים
למה הספר מתאים לאירגונים בתחום הנדלן?
אחד הנושאים המעסיקים את מדינת ישראל השכם והערב הוא תחום הנדלן ולא בכדי. זהו אחד הגלגלים הגדולים המניעים את הכלכלה בארץ וכן עוסק בנכס הכי יקר לכל אדם ממוצע: ביתו הפרטי. מכאן שההתעניינות בתחום רבה ובאה לידי ביטוי בשורה ארוכה של מגזינים ומוספים עיתונים המקדישים את עמודיהם לחשיפת מידע על השינויים. עם זאת, המידע בדבר עיסקאות הנדלן הקשורות למכירת נכסי דיור יד שנייה בגובה העיניים לא קיימת בשוק ולכן ציבור גדול הנכנס לתהליך (על פי הסטטיסטיקה אחת ל-7 שנים) אינו מכיר את הדרך. הספר נדלן מכאן הינו ספר יחודי החושף את התחום, דרך עיני יועצי נדלן.
הגשת הספר כמתנה לעובדי האירגון שלך יהיה בבחינת שי מקורי מעשיר ותורם. 
ככלל אנו פתוחים לרעיונות נוספים לשיתוף פעולה.

 
אירגונים  הקשורים לנדלן
למה הספר מתאים לאירגונים בתחום הנדלן?
ענף הנדלן לתיווך נכסים יד שניה תוסס ובכל תחום קיימת תחרות על ליבם של הלקוחות מהתחום. לראשונה בישראל יצא לאור ספר מקצועי מפורט ליועצי הנדלן המעשיר את הקוראים בידע ואף יותר מזה. לראשונה בישראל משתלב הידע המקצועי עם טכניקות אימוניות. הספר יכול להיות מקדם מכירות מקורי ומעשיר על ידי הוספת דף תוכן על חברתכם ו/או הטבעת הלוגו שלכם בכריכתו. ככלל אנו פתוחים לרעיונות נוספים לשיתוף פעולה.

 

סרטון של הספר רגע לפני צאתו מבית הדפוס

טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call