דף הבית >> ניהול משא ומתן על "חולר"
 
אחת הגבעות המהוללות שעליה נתקענו בשנות ה- 70 היא זו שהתקראה  "גבעת חלפון" ולמרות שהיתה "אינה עונה", השביחה את חיינו בצרור ביטויים ויקטוריאנים בלתי נשכחים כמו: "היד פתוח והפנקס רושמת" או "שעה. שעה שאני מחפש את הים" וגם "לא דובים ולא סולר. מקסימום חולר."
ובתוך הסלט ההומוריסטי ששילב דמויות הזויות המשוחחות ביניהן בשפה שכולה צ'יקום, צ'יקום ("בולה בולה, איפה את?") מצאתי בסרט פינה קטנה שאפשר ללמוד ממנה משהו ואני מתכוון למשא והמתן שהתנהל בין סרג'יו  הנכלולי לבין ויקטור שלא התעייף להיות פראייר, על מיזם סהרורי.
בסצנה המדוברת המצלמה תופסת את סרג'יו שופך בהיחבא בנזין על גבי דיונה חולית ומזעיק את ויקטור לראות את הפוטנציאל הכלכלי האדיר שטמון שם- באר נפט. עד מהרה מתערפלים חושיו של ויקטור מהריח שעולה מתחת לאפו והוא מתפתה לרכוש את הדיונה.
כצפוי גם המשא והמתן התנהל בהומור, אבל, אם נשאיר לרגע את הצחוק בצד נגלה איך סרג'יו השתמש בעיקרון חשוב מאד בתהליך המו"מ. הוא מנצל את הידע שלו בכל הקשור לאישיותו התמימה (או קלת הדעת) של ויקטור ו-בהפוך על הפוך הוא מקשה את המכירה ועל ידי כך גורם לויקטור להיות להוט יותר  ויותר לרכוש את ערימת החול הריחנית.
כמעט כל יום אנחנו נמצאים במו"מ על דברים שונים, בזוגיות, מול הילדים, מול חברים לעבודה ובעבודה עצמה. בכל הקשור לנדל"ן, משא ומתן הוא גולת הכותרת של המקצוע ומבחינתי מדובר באומנות.
בספרי "נדל"ן מכאן ל...שם" הקדשתי חלק חשוב לעקרונות המשא והמתן והמעוניינים להתעשר בידע מעשי מוזמנים ללחוץ על הקישור ולקנות את הספר בלחיצה כאן http://bit.ly/2BLR8ai
ו......למשא והמתן על החולר נא לחיצה על הסרטון
אמנון סער
מאמן אישי ועסקי
077-9160177

 
 
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call