דף הבית >> סוד משחק הסנוקר
 
 
 
 אני בספק אם חוץ משני שבטים אפריקאים שחיים לאורך האמזונס, יש עוד מישהו בכדור הארץ שלא צפה בסרט "סנוקר". מדור לדור עובר סיפורה הדרמתי של בת הרב תחת התלויה בהשפעתם של משקפי הראייה של חכם חנוכה על אביה.....
באחת הסצנות הבלתי נשכחות נקלע עזריאל התמים למשחק סנוקר ברגע של אי הבנה, תופס את המקל הארוך של המשחק ומכה בלי כוונה באחד הכדורים. באופן מופלא פוגעים הכדורים זה בזה וצוללים לחורים, מול עינהם המהופנטות של הצופים.
כך בסרט. במציאות זה יותר מסובך.
לפעמים, תוך שלטוט בין ערוצי הטלביזיה אני "נופל" על  משחק הסנוקר. מדובר בשני מתמודדים. המטרה של כל אחד מהם היא להטביע כמה שיותר כדורים צבעוניים לתוך החורים בעזרת כדור לבן. כל כדור שווה מספר נקודות מסויים. המיומנות שלהם ראוייה להערכה רבה. כמו קוסמים הם מלהטים עם המקלות בנגיעות שהופכות את הכדורים לחפצים כנועים שנענים לאדוניהם.
אבל, התבוננות עמוקה יותר מלמדת על חכמת המשחק המופלאה שלהם.על פי חוקי המשחק,  כל שחקן יכול לשחק כל עוד הוא בתהליך של הטבעת כדורים. כשאינו מצליח לעשות זאת, התור עובר למתחרה ולכן כדי לשמור על רצף ולא להיפסל, הם מתכננים ויורים את הכדור הלבן כך שהוא פוגע בכדור צבעוני ולאחר מכן מגיע לעמדה המאפשרת פגיעה בכדור הבא.
חכמנו שהתלבטו מי הוא החכם קבעו שהוא "הרואה את הנולד".
ואני לוקח את הטכניקה הזו ומשתמש בה בעיסוקיי. כל לקוח שאני נפגש איתו, למכירה או לרכישת נכס ואין תוצאות באותה עת, אני משאיר תמיד פתח להמשך, לזמן אחר שבו תהיה לי אפשרות להניע תהליך יותר מניב.  
 

גישה לעניין
 אימון אישי ועסקי 
הרצאות וסדנאות
כותב הספר: "נדלן מכאן ל...שם"
077/9160177
 
 

 
 
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call