אמנון סער
טיפים בדרך הביתה

 
 
לא מכבר ליווינו זוג לבקר בדירה בה טיפלנו. הזוג, בגילאי שלושים וחמש, פחות או יותר, משפרי דיור וחיפשו דירה גדולה יותר.
משסיימנו את הביקור, בהיותנו למטה, ביררנו עם בני הזוג כיצד התרשמו מהדירה. האשה ענתה: "לא יודעת.....לא....לא...התחברתי....משהו  לא הסתדר לי....לא יודעת איך להסביר...."
 
אז, לאחר נסיון של ביקורים רבים, אוכל לציין שבדרך כלל, יש לאשה אינטואיציות גבוהות, מיסטיות, בבחירת דירת מגורים. בדרך כלל, היא צודקת ולרוב היא זו ה...קובעת.
 
ואם אנחנו בעניין מיסטיקה ובית, יש תורה סינית עתיקה העוסקת באירגון פנים הבית באופן המשפיע באופן אנרגטי על הצלחה בזוגיות, השפע הכלכלי ובכלל.
להלן עשר נקודות טיפים בולטים באירגון הבית:
 
# תיקון חפצים: החזקת רהיטים, מכשירים וחפצים שבורים או לא תקינים מייצרת אנרגיה שתוקעת תהליכים בכל המעגלים. לפיכך יש לתקן או להשליך לפח.
# סדר ונקיון: בית שבו החפצים מאורגנים ומסודרים ונשמרים בו נקיון והגיינה יוצר אנרגיה חיובית על החיים בו. לעומת זאת, הזנחה, לכלוך ואנדרלמוסיה בתוך ומחוץ לבית יוצרים אנרגיה שלילית.
# מראה בחדר: רצוי לא להעמיד/לתלות/ למקם מראה בחדר שינה. על פי התורה מראות מעצימות אנרגיות שאינן ידועות.
# ישיבה לצורך עבודה: צריך למקם שולחן עבודה (כתיבה וכיוצא באלה) באופן שהפנים יהיו לכיוון פתח החדר/ דלת הכניסה. ישיבה הפוכה יוצרת חוסר נינוחות וחוסר ריכוז.
# חדר שינה זוגי: יש לארגן את החדר כך שייצור תחושה רגועה בכל הקשור לתאורה ולצבעים (פסטלים). חשוב שיהיו למיטה מעברים משני הצדדים וכן ארוניות ומנורות מכל צד.
# שינה ליד קיר אמבטיה: חשוב להימנע מהעמדת מיטה, בעיקר מיטת ילדים ליד קיר אמבטיה/ שירותים. בעיקר לא את הראש. אם אין ברירה, יש לשים חיץ.
# תמונות: תמונות יוצרות אנרגיה המשפיעה על האווירה והתת מודע. מי שמעוניין/ת בזוגיות עליה/ו להימנע מתליית תמונות של נשים/גברים בודדות/ים בבית. כנ"ל גם למי שרוצה לשפר את חיי הזוגיות שלו.
# צמחים: לא מומלץ להחזיק בבית ומחוצה לו פרחים/ צמחים מיובשים. פרחים מסמלים חיים והתחדשות. פרחים מיובשים מעבירים אנרגיה שלילית.
# פרחים: באותו עניין: רצוי להניח כד של פרחים רעננים בכניסה לדירה/ בסלון/פינת האוכל. הדבר מייצר אנרגיה טובה וחיובית.
# דלת שירותים: מומלץ לסגור דלתות של חדרי שירותים ואמבטיה על מנת לשמור על אסטטיקה ובריחת אנרגיות.
 ___________________________________________________
את הדירות שלנו כבר ראיתם? היכנסו לכאן
___________________________________________________
אמנון סער
גישה לעניין
שיווק נכסים

077/9160177

www.neomisaar.com
 
 

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...


[Top]
לייבסיטי - בניית אתרים