איך שורדים ברוטשילד?

תאריך תאריך:13/01/2019 17:06:00 תגובותתגובות:
סיפור.
ברחוב רוטשילד בראשון לציון יש חנות לממכר מתנות, חפצי נוי וכל מיני קישקושים נוצצים. באחד הביקורים שלי בחנות, תוך כדי סמול טוקינג עם בעליה, נכנסו לחנות שתי נשים. אי אפשר היה שלא  לזהות על פי מראן שהן יוצאות חבר העמים ואחרי זמן קצר הסתבר שהן ידעו לדבר רק ברוסית. בעל החנות עזב אותי לרגע על מנת לשרת אותן ופנה אליהן בשפת אימן, כמי שבקיא בה. עמדתי והבטתי בשיחה אחוז תדהמה, כי האיש היה...... מבני אחינו התימניים עם כל המאפיינים המוכרים: דק גזרה, שחרחר, בעל שמחת חיים קופצנית, סוג של יזהר כהן מהסבנטינ'ס. המראה היה סוריאליסטי לגמרי.
" שמע" הוא אמר לי אחרי שהן קנו והלכו לדרכן "אין ברירה, צריכים להתפרנס. ראיתי שיש הרבה עולים חדשים מרוסיה שמטיילים בסביבה והגעתי למסקנה שכדי למכור יותר, אני צריך לתקשר איתם....אז...למדתי רוסית"
ואני הבנתי שהוא בעצם מצא פתרון להשרדותו וחשבתי על  האופן שבעלי החיים פיתחו טכניקות השרדות. נזכרתי בתמונת הפרפר שראיתי פעם, המופיעה מטה.
אם אני ציפור כי אז הייתי חושבת פעמיים אם נכון לי להתקרב אל הפרפר הזה כדי להנות מטעמו. כי שהכנפיים שלו פרושות לרווחה, ננעצות  בי עיניים מפחידות של מפלצת  במבט מאיים.
אחד בשם צ'ארלס דרווין הגדיר את התופעה הזו לפני הרבה שנים כ"הברירה הטבעית" והתכוון לזה שבעלי חיים פיתחו הגנה בצורה יצירתית כדי לשרוד.  
 וכמו תמיד אני לוקח את התובנה הזו לתחום שלי, בעיסוקי כיועץ נדלן. מערכות הטכנולוגיה המייצרות קשרים חברתיים, מציעה אינסוף כלים לחשיפה ולתקשורת  ואני משתדל להדביק את הקצב.
חוץ מזה.......אולי כדאי ללמוד רוסית?  
אמנון סער
גישה לעניין
כותב הספר "נדלן מכאן ל....שם"
שיווק נכסים
077-9160177 
לעמוד הפוסט

"BABY" או תינוק?....

תאריך תאריך:09/01/2019 10:52:00 תגובותתגובות:
בין מרק פטריות, לתה חם, נגוע בעלי נענע, אחרי הסופה שגרמה לסערה בפייסבוק יותר מאשר ברחובות, הגיע הזמן להקדיש כמה מילים לשפה העברית ביום הולדתו של המחייה האולטימטיבי שלה: אליעזר בן יהודה. 
אז, ככה, בניגוד למרבית השפות, השפה העברית היא שפה חכמה שבה למילים יש הגיון. האחרות נחשבות לשפות הסכמיות. לדוגמא: המלה "BABY" האנגלית הוסכמה כמלה המתארת "תינוק" ואין לה שום קשר ל"תינוק". בעברית הוא נקרא כך כי הוא בתחילת החיים שלו ולכן הוא משקיע את רוב זמנו ביניקה. 
כשה"תינוק" שלנו מתבגר הוא הופך ל"ילד"- ילוד אשה. אחר כך  בגיל 13 בערך מופיעים החצ'קונים הראשונים והוא ונהיה "נער" שמתנער מהילדות. יש טענה שהוא מוגדר ככה כי הקול שלו מתחלף באותם ימים והוא נשמע כמו נעירת חמור....אני, אגב, מסכים עם זה.
בן 18, הוא מקבל תעודת זהות ומוגדר כ"בחור" כי מעכשיו יש לו הזכות לבחור כאוות נפשו. בנקודת זמן זו, בעצם, הוא יוצא אל מרחבי החיים כשבחירותיו – זוגיות, מקצוע, מגורים - יעמדו במבחן הזמן. 
מכאן גיבורנו נרתם לבנות את חייו בבניית משפחה, בתשלומי משכנתא, ביטוח לאומי, ארנונה, מס הכנסה, ביטוח רפואי,מס רכישה, מס-חרה, פלגים, פלטינות, שטנגה.....(סליחה, זה כבר מהגשש) ולכן הוא הופך להיות "גבר" שאמור להתגבר על כל הקשיים, בעוז רוח. 
בגיל מבוגר יותר האיש שלנו מתגלגל להיות "קשיש", משהו שנראה נבול ותלוש כמו קנה קש שמתכופף עם כל רוח שחולפת לה.
עוד משהו שמייחד רק את השפה העברית הוא המטבע הלשון הממזרי, הכל- כך ישראלי – "יאללה ביי" - שמחבר שתי מילים משתי שפות זרות בעלות תרבויות שונות באופן קיצוני זו מזו. 
אז, טודו בום,  יאללה ביי. 
אתה שומע, אליעזר? נמסטה...
אמנון סער 
שיווק נכסים
גישה לעניין 


לעמוד הפוסט

מעכשיו נגיד: ברוך שעשני אשה...

תאריך תאריך:08/01/2019 13:58:00 תגובותתגובות:
פעם המקצוע הזה נתפס רק כעיסוק גברי. אני מאמין שבעתיד הוא יהיה ברובו שלכן, נשים. למעשה, כשבוחנים את הפוטנציאל שיש לכן לעשות חיל  מגיעים למסקנה שהתחום תפור עליכן ובשנים האחרונות מתרבות יותר ויותר המצליחניות בתחום. בספרי "נדלן מכאן ל...שם" מפורטות הסיבות כך:
# שכר נאה: ברוב המשפחות הגבר הוא בעל ההכנסה המשמעותית במשק הבית, ולפיכך, אם אינך עובדת או מרגישה שאינך ממצה את עצמך בעיסוקך הנוכחי, יש באפשרותך להוסיף לתא המשפחתי הכנסה מכובדת כיועצת נדל"ן.
# עצמאות וזמן פנוי: כעצמאית (פרי-לאנס) את כיועצת הנדל"ן  קובעת את לוח הזמנים שלך וכך מתאפשר לך במהלך היום להיות במחיצת הילדים, לעשות סידורים וקניות, לבלות עם חברות ועוד
# הטאץ' הנשי: לנשים יש כריזמה אישית ייחודית, המייצרת קשר אישי ועסקי חמים עם הלקוחות      
  ‎# הקשר האישי: בדרך כלל, כשזוג עומד בפני החלטה לרכוש דירה, תהיה זו בדרך כלל האשה שתשפיע על ביצוע או אי ביצוע העיסקה.  קשר אישי בין שתי נשים -יועצת נדל"ן ומוכרת הנכס, או יועצת נדל"ן ורוכשת פוטנציאלית הוא מקדם מכירות מצוין.
# מעגלים חברתיים: נשים, בניגוד לגברים, צוברות ומשמרות מעגלים חברתיים רבים, כולל אתרי אינטרנט ייעודיים להן, פורומים, קבוצות ברשת, קבוצות ואטסאפ, שבהם אפשר ליצור קשרים ולשווק את העסק בתפוצה רחבה.
#  כאישה לאישה: במגזר מוכרי הדירות קיים פלח של נשים החיות בגפן: רווקות, גרושות, אלמנות, חד-הוריות. בדרך כלל נשים אלו חשות הרבה יותר בנוח כשהעומדת מולן ומסייעת להן בביצוע העסקה היא אשה
אם גם את רוצה לקפוץ לבריכה, רצוי להתחיל על הספר שכתבתי בדיוק לשם כך: "נדלן מכאן ל...שם". לקניית הספר בקישור: http://bit.ly/2BLR8ai
אמנון סער
גישה לעניין
שיווק נכסים
077-9160177


 
לעמוד הפוסט

יש סוסים שמדברים אנגלית?

תאריך תאריך:07/01/2019 10:39:00 תגובותתגובות:
(נכתב ביולי 2018)
רק אחת לכמה שנים מתרחש בעולם משהו בסדר גודל כזה כמו שקרה  בשבוע האחרון ונצפה בסקרנות ובהתרגשות על ידי מיליונים ברחבי העולם. לא בכל יום אנחנו עדים לתזוזה של כוכב ענק שמשנה את המציאות.
 כן, כריסטיאנו רונאלדו עבר מ"ריאל מאדריד" הספרדית ל"יובנטוס" מאיטליה.
 ועוד לפני שכף רגלו נגעה בדשא כבר מצלצלת קופת ההכנסות האיטלקית בהכנסות שעתידות לכסות את ההוצאה המטורפת על הזכות להעסיק מכונה אנושית שמבקיעה שערים ככוכבים על פני השמיים.
ולא שצריך לדאוג לפורטוגלי בעל נעל הזהב. הוא מצוייד, מחומש, מדופן ומרופד בכמות שטרות שאפשר לרצף בהן שטחים נכבדים בחצי המגף האיטלקי, אלא שבמקרה הזה הכסף לא היה שיקול. זו אינה הפעם הראשונה שהוא עובר לקבוצה אחרת במדינה אחרת וכמו שזה נראה, האיש מגיע בשלב מסויים לרוויה ויוצא לשתות אוויר אחר, כמו סוס פרא שבלתי אפשרי לכלוא אותו במקום אחד. ומנסיונו הוא בטח יודע שבדרך כלל כשיוצאים לדרך בכלל ואם היא חדשה –בפרט- קורים כל מיני דברים מעניינים.  
ולמה נזכרתי בו? כי לפני מספר ימים נתקלתי בסוס אחר. קוראים לו דוקטור סוס ואם קורין אלאל לימדה אותנו ש"יש סוסים שמדברים עברית", אז  ה(דר')סוס הזה כותב באנגלית וכך היה מציג את שמו בספרים שכתב בין השנים 1991-1904.
היחוד של הדוקטור האמריקאי הזה שהוא כתב סיפורי ילדים משעשעים שנראים, לכאורה, תמימים מאד, אבל חבוי בהם מסר למבוגרים. ולמרות שהוא כתב את הגיגיו עמוק במילניום הקודם, מדהים שהם מתאימים להיום ואפשר להנות מהם בכל עת.
אחד הסיפורים "אם יוצאים, מגיעים למקומות נפלאים". אני שמח לשתף בו וכל אחת ואחד יכולים לקחת משהו לעצמו ולצאת ולעשות בעבודה, במשפחה, בזוגיות.... וכמובן בכל הקשור לעבודת יועץ הנדלן. 
תחום הנדל"ן מצריך חשיבה יצירתית ורעיונות חדשים. אך לא די בכך. יש שלב נוסף של עשייה. כל עוד הרעיונות נשארים בראש, הכיס נשאר ריק. כל עשיה יוצרת הזדמנויות חדשות כי" אם יוצאים...."


 
לחיצה על התמונה ונצא לדרך.
 
 

 

 
 
לעמוד הפוסט

ארוחת צהריים שהיא תאווה לעיניים

תאריך תאריך:06/01/2019 17:15:00 תגובותתגובות:
השבוע קרו לי שני דברים: ראיתי את הסרט "המבול" (בכיכוב ראסל קרואו) ו- התוודעתי לקצת נתונים מה"דוח השנתי של המכון הישראלי לדמוקרטיה". ולכאורה מה הקשר בין המחט לקרחת? אז זהו, שאם היינו מביאים את הדו"ח לנח הצדיק הוא היה בטח מתפלץ לגלות ש-72% מהציבור בישראל חושב שהממשלה מושחתת  ובעקבות כך ואולי היה מזדרז לבקש אישור לבניית ספינה למסע נוסף.
ואולי, בעצם,  העניין הזה של השחיתות הוא משהו שכולנו נולדים אתו, אלא שלא כולנו נמצאים במקום שבו נמצאות ההזדמנויות  שבהן בצע הכסף מסובב לאדם מן  הישוב את המוח כמו רולטה בקזינו.  והדעת יכולה להבין אולי את המושחתים הקטנים ש"עושים" לביתם כדי לחיות טיפה יותר טוב. אבל בזמנים שלנו נראה כי תאווי הבצע הם אנשים אמידים שרוצים עוד ועוד ועוד.
זה לוקח אותי לדוד שלי ז"ל. איש דתי מאד מבני ברק בעל מעלות רבות. עבד במשך שנים רבות בחברה קדישא. לאחר שנפטר, ב'שבעה' שהתקיימה בביתו סיפרה רעייתו, דודתי,  שהוא היה מגיע לעת ערב אחרי יום עבודה ארוך ולאחר סמולטוק ביניהם היתה מניחה לו צלחת אוכל על השולחן. אלא שהוא לא היה יושב מיד לאכול אלא מסתובב בניחותא, ניגש למרפסת, מציץ אל הרחוב...
"למה אתה לא יושב לאכול מיד?" שאלה אותו באחד הימים.
"בגלל התאווה" הוא ענה.
אותה תאווה שאנשים אחרים אינם יכולים לעמוד בפניה.
היצרים שלנו חזקים.
יום עבודה בתיווך הוא יום נדיב בשעות עבודה. המלאכה דורשת מיועץ הנדלן לגלות שליטה עצמית ולהתרכז בדבר החשוב: מכירת הנכס הבא. עם זאת המערכות הטכנולוגיות מציבות לנו פיתויים בדמות משחקי מחשב, גלישה בפייס בוק, שיחות חולין בווצאפ וכיוב. החכמה היא להיות מודע לכך ולא להתבלבל בין החשוב לטפל.  חלוקת זמן נכונה תאפשר לעשות כל דבר בזמנו.
בספרי "נדלן מכאן ל...שם" כתבתי פרק שלם על ניהול זמן נכון בעבודת המתווך.
לקניית הספר נא לחיצה על הקישור: http://bit.ly/2BLR8ai
אמנון סער 
גישה לעניין
077-9160177

(התמונה של ראסל קרואו מתוך יו-טיוב)


לעמוד הפוסט

לכל כדור (רגל) יש כתובת....

תאריך תאריך:02/01/2019 18:02:00 תגובותתגובות:
השבוע הלך לעולמו אחד מגדולי הכדורגל שידעה המדינה – שייע גלזר. עיקר כישרונו היה בהבקעת גולים ועל כך זכה לאין סוף שבחים, כי בתחום הזה מי שיודע לגרום לכדור להשתגר לרשת גורם לאוהדים אושר אינסופי.
אלא, שעם הזמן גיליתי שיש שני סוגים של גולים שאפשר להבדיל בינהם לפי איכות הקבוצות. הקבוצות היותר חלשות שבהן טכניקת המשחק נמוכה יבקיעו בדרך כלל שערים מבעיטות עונשין או כתוצאה מטעות בהגנת היריב. לעומת זאת, הקבוצות החזקות, בהן השחקנים היצירתיים יותר יבקיעו גולים שיהיו תוצאה של תכנון מוקדם, אימון חוזר ונשנה. הכדור יונחת בשער אחרי שורה של מסירות מהירות בין שחקני הקישור לשחקני ההתקפה כמעט "על עיוור".
זה מה ששווה עין במשחק כדורגל.
וזה ההבדל בין מקצוען לחובבן בכל הקשור לחיים בכלל, לעולם העסקים בפרט ומיוחד לתחום הנדל"ן.
החובבן ינוע ללא מטרה ודרך. מנסה לתפוס הזדמנויות, לנצל טעות של לקוחותיו כדי לתפוס טרמפ על עוד עיסקה מקרית.
 המקצוען מבין את המשחק הנדל"ני, מודע לעצמו, ליכולותיו, מעצים את כשרונו, לומד את השטח ואת לקוחותיו, מתכנן ועולה ל"מגרש" אחוז מתח בריא.
 
ספרי נדל"ן מכאן ל...שם עוסק רבות בכל הקשור למקצוענות. קישור לעמוד מכירת הספר בלחיצה קצרה כאן
 http://bit.ly/2BLR8ai
 
אמנון סער
גישה לעניין
077-160177


לעמוד הפוסט

נדלן – העיקר לא לפחד כלל

תאריך תאריך:27/12/2018 12:24:00 תגובותתגובות:
 
שורשיי נטועים עמוק בדת משה וישראל ולמעשה רוב בני משפחתי הרחבה מצד אבא שומרי מצוות מרמת ש"ס ועד חרדים במאה שערים. למרות פערי התרבות יש ביננו כבוד הדדי. 
ויהי היום (ככה מתחיל פרק בתנך....) לפני שבועות מספר בת דודתי- כבת גילי המתגוררת בירושליים ומצויידת בעשרה ילדים שכבר עזבו את הבית- על הקו. אנחנו בקשר מפעם לפעם.
אחרי מספר מילים חמות ביננו והחלפת חוויות היא מנמיכה קצת את הקול.
"- תראה רציתי לשאול אותך" מגמגת באופן שאני לא מכיר "רציתי להתייעץ איתך... זה רעיון שעלה לי לפני כמה ימים, אחרי שקראתי את הספר שכתבת....על הנדל"ן"
"נו" אמרתי בקוצר רוח
"יש לנו קצת חסכונות וחשבנו להשקיע בדירה...כמו שכולם כאן עושים"
זו היתה פעם ראשונה בחיי ששמעתי מהצד הזה מחשבה על יוזמה כלכלית. בדרך כלל הם נמצאים במקום אחר, פחות חומרי....כשתחקרתי אותה הסתבר שיש בידיהם חסכון של 800,000 שח שאגרו לאורך השנים והוא מופקד בשבע השנים האחרונות בבנק!
הסברתי לה לאט לאט שהכסף ששוכב בבנק לא יודע להניב רווחים וכן את היתרון בהשקעה בדירה. לקחנו דוגמאות למחירי דירות ובעקבותיהם חישבנו תשואה. בת דודתי אשה אינטלגנטית הבינה הכל.
"אבל.......אני מפחדת"
וכאן אני רוצה להתעכב על עניין הפחד. פחד משתק ומונע תנועה, משבית יוזמה, מקבע את החיים. זהו פחד ערטילאי מאסון שחס וחלילה עומד להתרגש אם נצא מאיזור הנוחות החמים שלנו.
" בסדר, אמרתי לבת דודתי. נראה לי שאת עדיין לא בשלה. למעשה את בעיצומו של תהליך שהתחיל ברעיון, ממשיך בכך שאת מתייעצת ובשלב הסופי גם תצאי לדרך...."
"בעזרת השם..."
"אמן"

חישוב תשואה בלחיצה קצרה כאן
 


אמנון סער
גישה לעניין 
כותב הספר " נדל"ן מכאן ל....שם"

 
לעמוד הפוסט

הכל בגלל המתווכים....?!

תאריך תאריך:25/12/2018 11:51:00 תגובותתגובות:
 
בראשית השבוע פורסמה ידיעה באתר ynet ואשר לפיה "בגלל המתווכים: בישראל יותר יקר לשכור דירה".
לידיעתכם, אין שום קשר בין הכותרת הפוגענית הזו לבין גוף הידיעה שעוסקת בתחשיב העמלה שעל הלקוחות לשלם למתווך - נושא שנמצא עדיין בדיונים. אלא מה? כל אדם מן הישוב שפותח את חדשות ynet  מבין מהכותרת שהמתווכים אשמים בכך שמחירי השכירות גבוהים וכבר הוא מסנן שורה של נאצות כלפי התחום שגם כך לא זוכה לאהדה יתרה. אותו אדם בדרך כלל לא טורח את המילים הקטנות.
למה זה קורה? כי הכותרת הזו סקסית ומושכת קוראים. כי לתחום התיווך אין אבא ואמא שיגנו עליו. כי לכתב יש אולי חישובים פוליטיים שונים ולכן לא יתקוף את גופי המדינה. אסור לשתוק במקרים הללו.
בספרי "נדלן מכאן ל....שם" עמדתי על הציניות שבה משתמשת התקשורת בהתייחסותה לתחום הנדלן. 
 
אמנון סער
שיווק נכסים
077-9160177

 
 
מוזמנים להיכנס ולקרוא את הידיעה

https://m.ynet.co.il/Articles/5430736לעמוד הפוסט

סוד משחק הסנוקר

תאריך תאריך:23/12/2018 12:11:00 תגובותתגובות:
 
 
 אני בספק אם חוץ משני שבטים אפריקאים שחיים לאורך האמזונס, יש עוד מישהו בכדור הארץ שלא צפה בסרט "סנוקר". מדור לדור עובר סיפורה הדרמתי של בת הרב תחת התלויה בהשפעתם של משקפי הראייה של חכם חנוכה על אביה.....
באחת הסצנות הבלתי נשכחות נקלע עזריאל התמים למשחק סנוקר ברגע של אי הבנה, תופס את המקל הארוך של המשחק ומכה בלי כוונה באחד הכדורים. באופן מופלא פוגעים הכדורים זה בזה וצוללים לחורים, מול עינהם המהופנטות של הצופים.
כך בסרט. במציאות זה יותר מסובך.
לפעמים, תוך שלטוט בין ערוצי הטלביזיה אני "נופל" על  משחק הסנוקר. מדובר בשני מתמודדים. המטרה של כל אחד מהם היא להטביע כמה שיותר כדורים צבעוניים לתוך החורים בעזרת כדור לבן. כל כדור שווה מספר נקודות מסויים. המיומנות שלהם ראוייה להערכה רבה. כמו קוסמים הם מלהטים עם המקלות בנגיעות שהופכות את הכדורים לחפצים כנועים שנענים לאדוניהם.
אבל, התבוננות עמוקה יותר מלמדת על חכמת המשחק המופלאה שלהם.על פי חוקי המשחק,  כל שחקן יכול לשחק כל עוד הוא בתהליך של הטבעת כדורים. כשאינו מצליח לעשות זאת, התור עובר למתחרה ולכן כדי לשמור על רצף ולא להיפסל, הם מתכננים ויורים את הכדור הלבן כך שהוא פוגע בכדור צבעוני ולאחר מכן מגיע לעמדה המאפשרת פגיעה בכדור הבא.
חכמנו שהתלבטו מי הוא החכם קבעו שהוא "הרואה את הנולד".
ואני לוקח את הטכניקה הזו ומשתמש בה בעיסוקיי. כל לקוח שאני נפגש איתו, למכירה או לרכישת נכס ואין תוצאות באותה עת, אני משאיר תמיד פתח להמשך, לזמן אחר שבו תהיה לי אפשרות להניע תהליך יותר מניב.  
 

גישה לעניין
 אימון אישי ועסקי 
הרצאות וסדנאות
כותב הספר: "נדלן מכאן ל...שם"
077/9160177
 

 

 
לעמוד הפוסט

אז, מה זו בעצם "הצלחה"?

תאריך תאריך:12/10/2018 01:57:00 תגובותתגובות:
(נכתב לפני הבחירות לרשויות המקומיות) 
כשאני מרגיש ליטוף רך ונעים, חיבוק מרגש שמזרים לי ניצוצות חשמליים בכל הגוף ומבט מזוגג המוצף לחלוחית של אהבה, אני מבין ש.....אנחנו לפני בחירות. עכשיו, לרשויות המקומיות וכל המתמודדים יוצאים לרחובות העיר ללחוץ ידיים מיוזעות, פרצופיהם ניבטים מכל שלט ומרפסת ובאמתחתם שורה של הבטחות מרהיבות, פרי מוחם הקודח של יועציהם בנקודת הזמן שבה נאמרים הדברים. בעיקר הם אוהבים ליצור תמונה שתחת שלטונם ימצא כל זוג צעיר דירה בחצי מחיר.
לחלקם אין מושג אם אפשר לקיים עשרה אחוז מזה.
חלקם הקטן אכן יעשה מהפכות ושינויים.
ההיסטוריה הקשה של השנים האחרונות הבהבה לנו בטור ארוך של ראשי ערים שהחליפו את מדי השרד לבגדים בצבע גזר. השאלה מה נראה בהמשך.
ובשכונת מגוריי, מידי ארבע שנים, לקראת הבחירות המקומיות ניבטים תמיד פניו של אחד המתמודדים בסביבה. במשך שנים. אני מכיר אותו כאיש עם נפש טובה, יכולת ניהולית לא רעה עוד כששירת בקבע בצה"ל ורצון אינסופי לתרום משלו. אלא, שאף פעם לא מצליח לעבור את אחוז ההצבעה הנדרש כדי להיכנס אפילו לא מועצת העיר. ולמרות זאת, האיש לא נשבר.
לפני מספר ימים, כשתמונתו נתלתה על השלטים, כרגיל, קפצה לי לראש אמרה שמצאה חן בעיני מאד בזמן האחרון מבית היוצר של האדמו"ר ווינסטון צ'רציל  תנצב"ה "הצלחה היא לעבור מכישלון לכישלון באותה התלהבות".
בהחלט זווית יותר חיובית ויותר מעצימה לצפיה על החיים, בכל התחומים.
 
 
 
 
 


אמנון סער,
יועץ נדלן בכיר
077/9160177

 
לעמוד הפוסט
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call