הכל בגלל המתווכים....?!

תאריך תאריך:25/12/2018 11:51:00 תגובותתגובות:
 
בראשית השבוע פורסמה ידיעה באתר ynet ואשר לפיה "בגלל המתווכים: בישראל יותר יקר לשכור דירה".
לידיעתכם, אין שום קשר בין הכותרת הפוגענית הזו לבין גוף הידיעה שעוסקת בתחשיב העמלה שעל הלקוחות לשלם למתווך - נושא שנמצא עדיין בדיונים. אלא מה? כל אדם מן הישוב שפותח את חדשות ynet  מבין מהכותרת שהמתווכים אשמים בכך שמחירי השכירות גבוהים וכבר הוא מסנן שורה של נאצות כלפי התחום שגם כך לא זוכה לאהדה יתרה. אותו אדם בדרך כלל לא טורח את המילים הקטנות.
למה זה קורה? כי הכותרת הזו סקסית ומושכת קוראים. כי לתחום התיווך אין אבא ואמא שיגנו עליו. כי לכתב יש אולי חישובים פוליטיים שונים ולכן לא יתקוף את גופי המדינה. אסור לשתוק במקרים הללו.
בספרי "נדלן מכאן ל....שם" עמדתי על הציניות שבה משתמשת התקשורת בהתייחסותה לתחום הנדלן. 
 
אמנון סער
שיווק נכסים
077-9160177

 
 
מוזמנים להיכנס ולקרוא את הידיעה

https://m.ynet.co.il/Articles/5430736לעמוד הפוסט

סוד משחק הסנוקר

תאריך תאריך:23/12/2018 12:11:00 תגובותתגובות:
 
 
 אני בספק אם חוץ משני שבטים אפריקאים שחיים לאורך האמזונס, יש עוד מישהו בכדור הארץ שלא צפה בסרט "סנוקר". מדור לדור עובר סיפורה הדרמתי של בת הרב תחת התלויה בהשפעתם של משקפי הראייה של חכם חנוכה על אביה.....
באחת הסצנות הבלתי נשכחות נקלע עזריאל התמים למשחק סנוקר ברגע של אי הבנה, תופס את המקל הארוך של המשחק ומכה בלי כוונה באחד הכדורים. באופן מופלא פוגעים הכדורים זה בזה וצוללים לחורים, מול עינהם המהופנטות של הצופים.
כך בסרט. במציאות זה יותר מסובך.
לפעמים, תוך שלטוט בין ערוצי הטלביזיה אני "נופל" על  משחק הסנוקר. מדובר בשני מתמודדים. המטרה של כל אחד מהם היא להטביע כמה שיותר כדורים צבעוניים לתוך החורים בעזרת כדור לבן. כל כדור שווה מספר נקודות מסויים. המיומנות שלהם ראוייה להערכה רבה. כמו קוסמים הם מלהטים עם המקלות בנגיעות שהופכות את הכדורים לחפצים כנועים שנענים לאדוניהם.
אבל, התבוננות עמוקה יותר מלמדת על חכמת המשחק המופלאה שלהם.על פי חוקי המשחק,  כל שחקן יכול לשחק כל עוד הוא בתהליך של הטבעת כדורים. כשאינו מצליח לעשות זאת, התור עובר למתחרה ולכן כדי לשמור על רצף ולא להיפסל, הם מתכננים ויורים את הכדור הלבן כך שהוא פוגע בכדור צבעוני ולאחר מכן מגיע לעמדה המאפשרת פגיעה בכדור הבא.
חכמנו שהתלבטו מי הוא החכם קבעו שהוא "הרואה את הנולד".
ואני לוקח את הטכניקה הזו ומשתמש בה בעיסוקיי. כל לקוח שאני נפגש איתו, למכירה או לרכישת נכס ואין תוצאות באותה עת, אני משאיר תמיד פתח להמשך, לזמן אחר שבו תהיה לי אפשרות להניע תהליך יותר מניב.  
 

גישה לעניין
 אימון אישי ועסקי 
הרצאות וסדנאות
כותב הספר: "נדלן מכאן ל...שם"
077/9160177
 
 

 
לעמוד הפוסט

אז, מה זו בעצם "הצלחה"?

תאריך תאריך:12/10/2018 01:57:00 תגובותתגובות:
(נכתב לפני הבחירות לרשויות המקומיות) 
כשאני מרגיש ליטוף רך ונעים, חיבוק מרגש שמזרים לי ניצוצות חשמליים בכל הגוף ומבט מזוגג המוצף לחלוחית של אהבה, אני מבין ש.....אנחנו לפני בחירות. עכשיו, לרשויות המקומיות וכל המתמודדים יוצאים לרחובות העיר ללחוץ ידיים מיוזעות, פרצופיהם ניבטים מכל שלט ומרפסת ובאמתחתם שורה של הבטחות מרהיבות, פרי מוחם הקודח של יועציהם בנקודת הזמן שבה נאמרים הדברים. בעיקר הם אוהבים ליצור תמונה שתחת שלטונם ימצא כל זוג צעיר דירה בחצי מחיר.
לחלקם אין מושג אם אפשר לקיים עשרה אחוז מזה.
חלקם הקטן אכן יעשה מהפכות ושינויים.
ההיסטוריה הקשה של השנים האחרונות הבהבה לנו בטור ארוך של ראשי ערים שהחליפו את מדי השרד לבגדים בצבע גזר. השאלה מה נראה בהמשך.
ובשכונת מגוריי, מידי ארבע שנים, לקראת הבחירות המקומיות ניבטים תמיד פניו של אחד המתמודדים בסביבה. במשך שנים. אני מכיר אותו כאיש עם נפש טובה, יכולת ניהולית לא רעה עוד כששירת בקבע בצה"ל ורצון אינסופי לתרום משלו. אלא, שאף פעם לא מצליח לעבור את אחוז ההצבעה הנדרש כדי להיכנס אפילו לא מועצת העיר. ולמרות זאת, האיש לא נשבר.
לפני מספר ימים, כשתמונתו נתלתה על השלטים, כרגיל, קפצה לי לראש אמרה שמצאה חן בעיני מאד בזמן האחרון מבית היוצר של האדמו"ר ווינסטון צ'רציל  תנצב"ה "הצלחה היא לעבור מכישלון לכישלון באותה התלהבות".
בהחלט זווית יותר חיובית ויותר מעצימה לצפיה על החיים, בכל התחומים.
 
 
 
 
 


אמנון סער,
יועץ נדלן בכיר
077/9160177

 
לעמוד הפוסט
מספר עמודים: 2
הקודם    1  2 
טלפון
077-9160177
כתובת
עין הקורא 11, ראשון לציון

עקבו אחרינו

עקבו אחרינו

כל הזכויות שמורות לאמנון סער © אין להעתיק, לצלם או להעביר מלל או תמונות וכל חומר אחר מהאתר ללא רשותו של אמנון סער
איימיל
isgav97@zahav.net.il
home10, home, house, building
phone5, phone, contact, telephone, support, call